Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Szpital św. Stanisława w Szczuczynie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Po zakończeniu II wojny światowej”

 

1962. Otwarcie budynku pralni.

Kolekcja (zbiór/zespół): Szpital św. Stanisława w Szczuczynie, Słowa kluczowe: 1962. Szczuczyn, szpital, pralnia, otwarcie, przecięcie wstęgi, Zygmunt Molski


Uroczyste otwarcie drugi z prawej doktor Zygmunt Molski. Budynek mieści się w podwórku szpitalnym. Znajdowała się w nim pralnia (parter) oraz pomieszczenia biurowe (na poddaszu). Zdjęcie podarowali H. Z. Molscy.


Nazwa dokumentu: 1962. Otwarcie budynku pralni.
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Szpital św. Stanisława w Szczuczynie
Teczka (jednostki archiwalna): Po zakończeniu II wojny światowej
Numer ID: CATL 109 B / 16.3.4
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1962
Miejsce wytworzenia: Szczuczyn
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Miejska w Szczuczynie
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: 1962. Szczuczyn, szpital, pralnia, otwarcie, przecięcie wstęgi, Zygmunt Molski
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Po zakończeniu II wojny światowej"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.